İSTANBUL KOLTUK YIKAMA

İstanbul Koltuk Yıkama olarak İstanbul genelinde tüm ilçelere servis veren ve 7/24 çalışan ekibimiz titiz ve güler yüzlü hizmeti ile müşteri memnuniyetini %100'e çıkarmayı başarmıştır. İstanbul Koltuk Yıkama devamlı olarak hizmet verdi oteller, kafeler, restoranlar ve iş yerleriyle kurumsal anlaşma doğrultusunda düzenli olarak çalışmaktadır. İstanbul Koltuk Yıkama olarak tek işimiz temizlik, koltuk yıkama hizmetimizin dışında; yerinde halı yıkama, cam silme, yerinde yatak yıkama, yerinde halı halıfilex yıkama, ev temizliği ve yerinde stor perde yıkama gibi hizmetlerimizde mevcuttur.

İstanbul Koltuk Yıkama tecrübeli kadromuz ile İstanbul Avrupa ve Anadolu Yaksı na 7 gun 24 saat koltuk yıkama, yatak yıkama hizmet vermeye devam ediyoruz.

MİSYONUMUZ

Ürünlerimizi ve hizmet kalitemizi devamlı olarak geliştirerek müşterilerimizin talep ve beklentilerini en iyi şekilde karşılamak.

VİZYONUMUZ

Firmamızın ülke genelinde ki pazarda varlığını ve verimliliğini arttırmak amacıyla kendi yerinde koltuk yıkama alanında kendi yöntemlerini sürekli geliştiren, sektörün öncülüğünü yapan, Türkiye´nin güvenilir ve saygın kuruluşu olmak.

ETİK DEĞERLERİMİZ

Dürüstlük, Saygı, Cesaret ve Şeffaflık İlkelerimiz bizim kültürümüzü şekillendirir ve itibarımızın temelini oluştururlar; tüm ekibimiz tarafından bilinmeleri ve kabul edilmeleri gerekmektedir.