Koltuk Yıkama

İstanbul koltuk yıkama; İstanbul genelinde yerinde koltuk yıkama hizmeti sunan profesyonel bir temizlik şirketidir. İstanbul koltuk yıkama olarak %100 temizlik garantisi veriyor ve %100 müşteri memnuniyeti kazanmanın gururunu yaşıyoruz. İstanbul koltuk yıkama hizmetinden İstanbul'un hangi ilçesinde olursanız olun 7/24 yararlanabilirsiniz.

Koltuk Yıkama İşlemi Nasıl Yapılır?

Koltuk yıkama,  işlemi beş temel aşamadan oluşur ancak bazı özel durumlarda ek aşamalar uygulanır. Koltuk yıkama işleminin adımlarını maddeler halinde açıklamak gerekirse;

  1. Koltuk yıkama işlemine; ilaçlama ile başlanır.
  2. Lekeler için özel leke çıkarıcı ilaç uygulanır.
  3. Fırçalama makinesi ile koltuğunuz fırçalanır.
  4. İlaçlama işlemi tekrar edilir.
  5. Koltuk üzerinde ki su ve ilaçla ortaya çıkan ölü bakteriler vakumlanarak çekilir.

NOT: Bu adımlara ek olarak koltuk yıkama işlemlerinde; çişli koltuk veya hasta koltuklarında dezenfektasyon amaçlı ek solüsyon kullanılır.


Koltuk Yıkama İşlemi Ne Kadar Zamanda Tekrarlanır

İstanbul Koltuk Yıkama olarak yılda en az bir kere tekrarlamayı tavsiye ediyoruz. Evde hasta bakımı veya bebekli çocuklu evlerde bu sayıyı sağlıksal açıdan yılda en az 3 defa tekrarlanması gerektiğini söylüyoruz. 

Koltuk Yıkama Randevu Nasıl Alınır?

İstanbul Koltuk Yıkama; koltuk yıkama randevusu almak için iletişim sayfamızı ziyaret edebilir veya bizi 0532 308 3080 direk arayabilirsiniz.

Randevu almak için aradığınızda yoğunluk durumuna göre 3 iş günü içerisinde sizinde müsaitlik durumunuza göre bir saat belirlenir ve belirlenen saatte hizmet alırsınız ayrıca randevu saatinde önce mutlaka randevu hatırlatması yapılarak randevu netleştirilir.