Bakırköy Koltuk Yıkama

Bakırköy koltuk yıkama, İstanbul genelinde yerinde koltuk yıkma hizmet veren deneyimli ekibimiz yılların verdiği tecrübe ile Bakırköy koltuk yıkama sektöründe lider konumundadır. İstanbul koltuk yıkama firmaları arasıda kesin temizlik garantisi vermenin gururunu yaşayan firmamız müşteri memnuniyeti odaklı çalışması ve güler yüzlü hizmeti ile siz değerli müşterilerinin taleplerini doğru analiz ederek çözüm odalı hizmet sunar.

Bakırköy Koltuk Yıkama Fiyatları


Bakırköy Koltuk Yıkama Fiyat Listesi
Hizmet Tipi Hizmet Bölgesi Ürün Tipi Fiyat
Koltuk Yıkama Bakırköy 7'li Takım Yastıksız
Koltuk Yıkama Bakırköy 7'li Takım Yastıklı
Sandalye Temizleme Bakırköy Sandalye Adet

Koltuk yıkama işlemini hangi süre ile tekrarlanmalıdır?

Koltuk yıkama işlemi normal şartlar altında yılda en az bir defa uygulanmalıdır. İstisna durumlarda; evde hasta bakanlar, çocuk ve bebeği olanlar gibi kişiler bu işlemi daha sık tekrarlayabilir veya altına kaçırma gibi durumlarda bölgesel olarak temizlik talep edebilir. Bakırköy koltuk temizliği hizmetimizde devamlı olarak yararlanan müşterilerimiz ile yaptığımız anket çalışmasına göre koltuk temizliği Bakırköy bölgesinde ikamet eden müşterilerimizin %80'i bu işlemi yılda en az 1 defa yaptırdıklarını aktarmıştır. Bakırköy koltuk temizliği ile ilgili detaylı bilgi almak için 0532 308 3080 numaralı telefonumuzdan bize ulaşabilirsiniz. Ayrıca Bakırköy koltuk temizliği için iletişim sayfamızdan da bize ulaşım sağlayabilirsiniz.

Bakırköy koltuk temizliği için hangi günlerde hizmet alabilirim?

Bakırköy koltuk temizliği hizmetinden yararlanmak isteyen müşterilerimizin iş yoğunluklarını da göz önünde bulundurarar 7/24 hizmet anlayışını belirledik. Bize 7 gün 24 saat boyunca ulaşabilir ve günün her saati için randevu talebinde bulunabilirsiniz.

Bakırköy Koltuk yıkama nasıl yapılır?

Koltuk Yıkama işleminin aşamalarını şu şekilde sıralayabiliriz:

  • Dezenfekte etmek amacı ile koltuğun her yeri ilaçlanır.
  • Dezenfektasyon işleminden hemen sonra leke sökücü özel ilaç sıkılır.
  • Fırçalama makinesi ile koltuğunuz güçlü bir şekilde fırçalanır.
  • Durulama ilacı ile koltuk durulanır.
  • Koltuk üzerinde ki suyu ve bakterileri vakumlama yoluyla çekerek işlem tamamlanır.
  • Koltuk üzerinde ki suyu ve bakterileri vakumlama yoluyla çekerek işlem tamamlanır.

Not: Çişli koltuk yıkamalarında ve yataklarında solüsyon kulanmaktayız.

İstanbul Bakırköy ilçesinde %100 müşteri memnuniyeti ile hizmet vermekteyiz. Tüm koltuklarınızı itina ile yıkıyoruz. Yerinde kaliteli ve güvenilir hizmet vermekteyiz. Anti alerjik ve anti bakteriyel kimyasallar kullanıyoruz. Kesinlikle insan sağlığına hiç bir yan etkisi yoktur. Firmamızda bu işi üstlenen personeller son derece profesyonel ve işinin uzmanıdır.